sobota, 19 maja 2018

Royal Wedding


Pytanie retoryczne, kto dziś oglądał Królewski Ślub Harrego i Meghan? Transmisję oglądałam prawie, że od samego początku KLIK. 

Przyznajcie się, że i u Was było podobnie. Jednym okiem zerkałyście, czy już Meghan przyjechała do kościoła,a drugim pilnowałyście obiadu, który się robił na rozgrzanych palnikach. Całe szczęście, że obiad miałam gotowy na pięć minut przed ceremonią :) I nie bez powodu mówię o precyzyjnym czasie, bo i ślub był zaplanowany co do minuty. Zwróciłyście uwagę, że goście przyjazd Pani Młodej i Królowej był podany z dokładnością co do minuty!

Meghan wyglądała cudownie, bardzo podobał mi się jej delikatny makijaż i już dziś zapowiadam, że jutro na YT'e będzie całą masa tutoriali jak wykonać ślubny make up Meghan!
A co powiecie o sukni ślubnej? Mnie zaskoczyło, że była aż tak prosta, za to tiara prezentowała się zjawiskowo. No i pogoda, jak na zamówienie, bezchmurne niebo i słonecznie!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...