czwartek, 19 kwietnia 2018

AR View Amazon Prime

Grrrr dopiero dzisiaj zauważyłam, że ten post nie został opublikowany i jest w kopii roboczej od połowy marca!!!
Już wiecie, że ja mam hopla na punkcie nowości technologicznych, wiec nie zdziwi was pewnie fakt, jak musiałam być podekscytowana, gdy dowiedziałam się, że Amazon wykorzystuje w swojej aplikacji AR. Możecie dosłownie zobaczyć w swoim domu/ mieszkaniu/ biurze jak wyglądałby dany produkt w przestrzeni, ile zająłby miejsca, jaki byłby wysoki i szeroki. A najlepsze, że nie byłby to statyczny tylko obraz pod jednym kątem widzenia. Obraz dosłownie "zakręca" i dopasowuje się do tego jak zaczynasz chodzić wokół wybranej rzeczy i......... nie ogranicza się ta wirtualna rzeczywistość do ruchów w prawo i w lewo, ale też do góry i dół, macie praktycznie dostępne 360 stopni. Także zanim kupisz kanapę, czy sprzęt do domu, możesz sprawdzić, jak będzie wyglądać w twojej przestrzeni, czy Ci się podoba i pasuje do reszty wystroju!!!
Love it!!
Ja sprawdzałam możliwości wyszukiwania przez "siatkę punktów" hahaha przyznaję, że jest to moja nazwa robocza :P Podobnie ekscytująca jak AR View. Wyszukujesz produkty robiąc rzeczywistym produktom podglądowe zdjęcie, wszystko działa kilka sekund. Bardzo wygodne jeśli szukasz nowego komputera czy jakiejkolwiek innej rzeczy. O ile moja nazwa siatka punktów nie była jasna z opisu, to zdjęcia poniżej idealnie tłumaczą o co mi chodziło. Ekhmm a tak przy okazji w oczekiwaniu na wpis o moich obrazach, to z tyłu za kwiatkiem i małpką macie ich próbkę :)Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...