czwartek, 15 stycznia 2015

Z tą metodą osiągniesz 5 postanowień noworocznych

Postanowienia można sobie składać każdego dnia, tygodnia czy miesiąca, bez okazji i przy okazji, od poniedziałku, od lutego, od urodzin albo w Nowy Rok. Możliwa jest pełna dowolność, nie ma nakazów ani zakazów, a jednak jeśli chodzi o postanowienia, to tym noworocznym 31 grudnia obrywa się najbardziej!  Stąd moje wnikliwe poszukiwania metod, która mogą przybliżyć mnie do tego, abym w 2015 roku zrealizowała jak najwięcej postanowień długoterminowych ze swojej listy.

O ile postanowienia typu przeczytam 10 książek w ciągu roku, zrobię porządki w szafach i wyrzucę wszytko czego nie używam, zmienię fryzurę, przekuję sobie uszy, pojadę w góry, albo zacznę częściej chodzić do teatru, spełniamy bez większych problemów dość szybko, o tyle cele, które wymagają od nas systematycznej pracy takie jak: będę ćwiczyć regularnie, zacznę planować posiłki, nauczę się programować, będę wstawać każdego dnia godzinę wcześniej albo porzucenie złych nawyków typu: przestanę obgryzać paznokcie, przestanę palić papierosy- sprawia nam problem i po jakimś czasie, zaprzestajemy działań z nimi związanych.

W tym filmie omawiam dwie metody, które mogą przybliżyć Cię do osiągnięcia postanowień noworocznych w 2015 roku. Powodzenia!
Pierwsza metoda wymaga znikomego nakładu pracy, możesz zacząć ją robić zaraz potem jak zakończysz oglądać film. Druga jest jej kompletną przeciwnością jednak dla czekających Cię wyników w grudniu polecam ją zastosować w swoim życiu :)
Napisz mi proszę w komentarzu jakie są twoje postanowienia noworoczne i która z moich metod podobała Ci się najbardziej :)

8 komentarzy:

 1. Jakoś dawno Cię widziałam,ale laska jeszcze bardziej się zrobiłaś:) Wow!:)

  OdpowiedzUsuń
 2. A jeśli chodzi o postanowienia to może jakieś plany mam ale nie robię już konkretnych postanowień. Po prostu żyję i działam ,część spełniam,część zmieniam. Czasem wrzucenie na luz i działanie z żywiołem też się sprawdza:)

  OdpowiedzUsuń
 3. 3 dzień za mną, ta metoda jest super :P -Aśka

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy jeżdżenie na rowerku stacjonarnym da mi coś? Chciałabym trochę zgubić, niby pływam w pocie, ale wolę się upewnić :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jasne, że jeżdżenie na rowerku coś Ci da, każda jedna aktywność daje z czasem rezultaty :)

   Usuń
 5. Bieżnia i rower stacjonarny dają dobre efekty. Niestety ja mam z tym problem i bieganie w domu mnie nudzi. W kiepską pogodę też nie lubie biegać i przez to jestem ograniczona tylko do wiosny i lata. Zimą robie w domu brzuszki, przysiady i ćwicze z piłką.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...