wtorek, 27 stycznia 2015

Skazana na sukces

Stwórz już dziś swój DZIENNIK CODZIENNYCH SUKCESÓW.

Sama nazwa z góry zakłada, że będą w nim zapisywane twoje codzienne sukcesy.
Zapisuj WSZYSTKO. KAŻDY SUKCES się liczy: zaścielenie łóżka, 30 minutowy trening, przeczytanie dziecku bajki, znalezienie mieszkania, zdanie prawa jazdy, znalezienie taniej wycieczki, przeczytanie książki, odłożenie 200 zł na konto oszczędnościowe, zakończenie projektu, kupienie wymarzonej komody, przebiegnięcie maratonu, wynalezienie nowego lekarstwa itd. 
Cokolwiek dobrego udało Ci się dokonać w danym dniu zapisz to w swoim DZIENNIKU CODZIENNYCH SUKCESÓW.

Pamiętaj, ten dziennik to nie wyścig szczurów. Patrz na niego jak na fantastyczną pamiątkę, która zawiera każdy twój dokonany sukces. Jeżeli zaczniesz na ten dziennik patrzeć jako przymus, albo dopadnie Cię chęć każdego dnia dokonywania coraz większej liczby sukcesów niż dzień wcześniej, zniechęci Cię to do dalszego działania, nic co dzieje się pod przymusem nie jest przyjemne i zawsze kończy się ociąganiem w działaniu. Za to jeżeli dziennik będziesz odbierała w sposób radosny i wiedziała, że możesz w nim zapisać zarówno małe i duże sukcesy to z dużym zapałem zaczniesz realizować zadania.
To, że jednego dnia zapiszesz
3 jest wspaniałe, jak również i to, że w innym dniu odniesiesz 12 sukcesów a w kolejnym dniu skupisz się na realizacji jednego bardzo ważnego dla TWOJEGO życia, z którego będziesz mieć w przyszłości więcej korzyści niż gdybyś miała tracić czas na realizację 15 dużo mniejszych sukcesów.
Wszystko zależy od Ciebie co zostanie zapisane w dzienniku.
Baw się dobrze każdego dnia w osiąganiu swoich sukcesów, pamiętaj każdy z nich się liczy i koniecznie zapisz go w dzienniku.


Na dziennik nadaje się każdy zeszyt, okładkę zawsze możesz sobie okleić motywacyjnymi obrazkami wyciętymi z gazet i na koniec wszytko zabezpieczyć przeźroczystą taśmą klejącą.


Powodzenia w prowadzeniu dziennika codziennych sukcesów- nadszedł czas doceniania twojego włożonego wysiłku- stwórz swój dziennik już dziś i baw się dobrze przy zapisywaniu kolejnego zrealizowanego zadania.

Woo-hoo!
Pozdrawiam
Mary

12 komentarzy:

 1. Bardzo fajny pomysł:) Ja dopiero dojrzałam do zakupu kalendarza żebym mogła zacząć planować i odhaczać kolejne punkty, ale moge w tym kalendarzu notować też to co sie udało pozaplanowo:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ostatnio mam jakąś wieczną potrzebę dobrych bodźców, żeby zrobić coś fajnego każdego dnia - efekt jest taki, że chodzę radosna i szczęśliwa jak już dawno nie byłam i w końcu się nie duszę, że czegoś nie robię.
  to takie fajne!

  http://www.pretty-perfection.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. obejrzałam twój filmik, oczywiście podaję dalej i od dzisiaj zaczynam prowadzić dziennik ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja sobie zrobiłam coś takiego w formie słoiczka ze zwiniętymi w rulonik karteczkami :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś prowadziłam właśnie w dzienniku na koniec listę 5 sukcesów, nawet najbardziej banalnych. Pamiętam, że to dawało kopa i zawsze jakiś uśmiech mimo wszystko. Na początek trudno jednak wyłączyć wewnętrznego krytyka. Zawsze ma się wrażenie, że zapisuje bzdury, jakieś drobne rzeczy. Przynajmniej ja tak miałam :P

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wydaje mi się, że tak myśli sporo osób, sama też miałam z tym problem, na początku wydawało mi się to infantylne, ale w momencie gdy zobaczyłam ile robię w ciągu dnia zamiast tracić czas, stwierdziłam, że taki dziennik jako motywator do działania spełnia się najlepiej. Jutro, później, od poniedziałku itd przestało istnieć, i każdy dzień zaczął być ważny :)

   Usuń
 6. Uwielbiam Twoje motywacyjne akcje. Myślę, że jutro założę sobie taki dziennik, by zacząć siebie w ten sposób doceniać. Dziękuję za taką dużą dawkę pozytywnej energii! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super! Dopinguję w realizacji codziennych sukcesów :)

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...