czwartek, 30 października 2014

Spodziewaj się najlepszego

"Wszyscy mamy jakieś oczekiwania wobec przyszłości. Niektórzy spodziewają się, że zawsze będą szczęśliwi i zdrowi; inni są przekonani, że ich życie będzie pełne nieszczęść i smutków. Niektórzy wierzą, że znajdą swoją wymarzoną połowę; inni sądzą, że są skazani na kolejne nieudane związki"- fragment z Kodu szczęścia Richarda Wisemana.

Okazuje się, że i pechowiec i szczęściarz w kompletnie odmienny sposób patrzy na swoją przyszłość, ma to swoje konsekwencje. U pechowca pojawiają się kolejne przykre zdarzenia, gdzie u szczęściarza po raz kolejny szczęście jest na wyciągnięcie ręki, Ale czy to tylko pech i szczęście waży o kolejach losu ludzi? Po raz kolejny okazuje się, że nie w filmie dowiesz się o przyczynach swojego pechu i szczęścia oraz dowiesz się jak powinnaś zmienić nastawienie, żeby przyszłe życie okazało się zdecydowanie szczęśliwsze od tego, które miałaś do tej pory.

Pamiętaj o KCIUKU W GÓRĘ, dla Mary :)


Płacz nad włosami nie miał miejsca, takie rzeczy jak krzywa fryzura, mogą wywołać jedynie stan podenerwowania i irytacji. W życiu są o wiele bardziej istotne rzeczy, niż rozpacz z powodu krótkiej fryzury. Mam nadzieję, że wybaczycie mi tę prowokację :P

Nastawienie to ogromna siła. Twoje oczekiwania determinują twoje przyszłe zachowanie, dlatego warto spodziewać się zawsze najlepszego, bo wtedy będziesz próbowała coś osiągnąć, nawet jeśli prawdopodobieństwo sukcesu będzie niewielkie,
10 komentarzy:

 1. dobrze że tylko podcięłaś włosy, są śliczne ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mary, Mary, Mary! Jest MOC! Cieszę się ogromnie, że wróciłaś! I mocno trzymam kciuki za dalsze produkcje! Komentuję sporadycznie, ale chcę żebyś wiedziała, że bardzo doceniam to, co robisz i wiele z Twoich działań czerpię. Jesteś mądrą, kreatywną, inspirującą Osobą i dlatego, jeśli kiedyś jakiś chochlik znów wpadnie Ci do głowy, pogroź mu palcem i pokaż drzwi. :) - Anonim, tak jakby znajomy ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba domyślam się kim jesteś, ściskam i dziękuję za doping!

   Usuń
 3. To dużo wyjaśnia.Nawet nie sądziłam, że moje lenistwo może mieć przyczynę w negatywnym nastawieniu. Często z góry zakładam, że mi coś nie wyjdzie i zostawiam tona ostatnią godzinę, albo w ogóle się do tego nie zabieram. Dzięki Mary za film, super, że wróciłaś :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Odpowiedzi
  1. Coś czuję, że dziś sporo osób było zawiedzionych metamorfozą, szkoda, że nie mogłam zobaczyć reakcji widzów jak odsłoniłam książkę i rozpuściłam włosy:) Niedobra ja

   Usuń
 5. Samospełniające się proroctwo :)
  Super, że o tym mówisz, dzięki temu wiele osób uświadomi sobie, że naprawdę wszystko jest w naszych rękach.
  Dzięki za motywacje i powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...