środa, 1 października 2014

Jak się czuję na samą myśl o powrocie na YouTube?

Widzicie to zdjęcie? Tak się czuję myśląc o powrocie na YouTube.
Mam masę pomysłów na odcinki, nie wiem w jakiej kolejności je nagrywać. Jeśli wrócę ( po raz milionowy pierwszy)... to na FaceBook'u i Instagramie będę urządzać głosowania co chcecie zobaczyć jako pierwsze, to pomoże w szybszym podjęciu decyzji i nagraniu materiału.
Czas na pierwsze głosowanie:
Wracać czy nie wracać na YT o to jest pytanie? Napisz proszę w komentarzu swoją opinię: wracaj albo nie wracaj.
19 komentarzy:

 1. Mary wracaj - stęskniłam się- z niecierpliwością czekam aż zmieni się liczba 51 :)
  Ki - czytacz i oglądacz

  OdpowiedzUsuń
 2. Mary! Jejku... To Twój kanał i nic nam do tego. To Ty jesteś "Gospodarzem", Ty decydujesz. Rozważ proszę tylko czy YouTube jest dla Ciebie przyjemnością, czy obciążeniem. Czy Cię spowalnia w życiu codziennym, czy pcha do przodu. Zrób "zapas" na "w razie czego", planuj realnie i bądź wyrozumiała - dla siebie. Niech coś, co dajesz innym jest dla Ciebie radością, a nie powodem do rozterek. Wyzwól się z terminów, a będziesz ich dotrzymywać bezwiednie. Stawiaj sobie wyzwania "po cichu", a później ciesz się głośno z ich zrealizowania dzieląc się tym z nami. Często jest tak, że wydaje nam się, że gdy upublicznimy jakieś postanowienie, to będzie nam łatwiej go dotrzymać, a i całe sprawozdanie z dążenia będzie dodatkowo motywować i trzymać w ryzach. Niestety, najczęściej jest zupełnie inaczej. Bo porażki na drodze do celu są normalne, ale my ich nie lubimy i się poddajemy - w większości. Dlatego, zgodnie z czwartą umową Tolteków: "Rób wszystko najlepiej, jak potrafisz. Twoje "najlepiej" będzie stale ulegać zmianie. Będzie inne, kiedy jesteś zdrowy i inne, gdy jesteś chory. We wszystkich okolicznościach po prostu rób wszystko najlepiej, jak potrafisz, a unikniesz samoosądzania, potępiania siebie i żalu." Uważam, że jesteś zbyt mądra na to, by pozwalać, aby blokował Cię perfekcjonizm. Wiesz, że on nie istnieje? Nie warto się nim przejmować, więc - nie daj się. I jeśli jesteś gotowa wracaj na YouTube, ale niech to będzie tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Ja wciąż jestem anonimem bez bloga, bo ciągle dumam nad tym czy chcę go mieć czy nie. :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Anonimie dziękuję za mądre i pomocne rady. Jeżeli chodzi o założenie bloga i jego prowadzenie, sądzę, że będziesz świetnie blogować, twój komentarz pokazuje, że masz świetne podejście do życia, życzliwe doradzasz oby takich więcej osób jak Ty znalazło się się w blogosferze!
   PS pierwsza myśl jaka mi przyszła po przeczytaniu twojego komentarza to to, że chciałabym Cię kiedyś spotkać :)

   Usuń
 3. wracaj wracaj ..tęskno mi po tobie :) Ja próbuje wrócić do blogowania, ale jakoś ciężko... tyle blogów powstało może czas oddać przestrzeń innym :) hehe ale Ciebie na yt nikt nie zastąpi :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ann przeczytaj powyższy komentarz od anonima, może pomoże z decyzją o powrocie do blogowania :)
   Mi się wydaje, że w blogowaniu i vlogowaniu nikt nikogo nie zastąpi, każdy ma swoją własną niepowtarzalną energię i jest kompletnie wyjątkowy :)

   Usuń
 4. Mi to obojętne bo nie oglądam youtube:P

  OdpowiedzUsuń
 5. Chciałabym, żebyś wróciła, ale naprawdę, tylko wtedy jeśli TY tego chcesz. Może lepiej skupić się tylko na blogu, ale być tu częściej? Powiem tak: byłaś dla mnie ogromną motywacja, a teraz, no kurczę, znowu nic nie robię, wymiguję się brakiem czasu, i tak dalej. Dlatego dla mnie dobrze byłoby gdybyś to jednak przemyślała. :)

  Shiina

  OdpowiedzUsuń
 6. Wracaj natychmiast! :P
  A tak serio, to nic na siłę. Jeśli czujesz, że to Cię nie kręci to tego nie rób, ale jeśli sprawi Ci to jakąś radość WRACAJ!!! Ja z chęcią posłucham naszej szalonej Mary:* Nieraz Twoje filmiki dały mi pozytywnego kopa do działania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. WRACAJ MARY POTRZEBUJE CIE NA MAXA

  OdpowiedzUsuń
 8. Wracaj !!! Wiele z Twoich filmików pomogło mi w organizacji samej siebie i cały czas mam nadzieję na więcej :) WRACAJ !!!

  OdpowiedzUsuń
 9. wracacaj, bo bardzo tęsknię za Twoją pozytywną energią na youtube :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Wracaj! tęsknimy! (:

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...