piątek, 11 lipca 2014

Hmm... fluid na końcówki zadziałał jak rozjaśniacz? Czy to możliwe?

Może, gdybym codziennie wpatrywała się w lustro dostrzegłabym szybciej tą różnicę. W łazience zachowuję się jak automat. Nie zastanawiam się nad tym co robię, i tak po kolei: prysznic, olejek, wklepanie serum, umycie twarzy, tonik, wklepanie kremu do twarzy, podkład,  maskara, pomadka, 7 minut suszenia włosów, w tym samym czasie wolną ręką wykonuję masaż ud i brzucha, ubieram się, gaszę światło, wychodzę.
Moje dzisiejsze niezwykłe odkrycie tylko potwierdza jak mało przeglądam się w lustrze, odkryłam, że moje końcówki włosów są o kilka tonów jaśniejsze od grzywki?!
Pozwól, że Ci wszytko opowiem. Umyłam włosy, zakręciłam je w ręcznik, włączyłam film Zodiak, po jakiejś chwili ściągnęłam ręcznik. W połowie filmu poszłam zmyć makijaż, wklepałam krem nawilżający, włosy były już na tyle podsuszone, że zrobiłam sobie messy bun na głowie, już miałam zgasić światło przy lustrze, gdy nagle!!! .... NAGLE patrzę, I JESZCZE RAZ z niedowierzaniem wpatruję się w swoje odbicie, no nie wierzę, co ja WIDZĘ?!  CO TO JEST?! O co chodzi? A raczej WTF jak to się stało?! 
Sprawdź sama co zobaczyłam. W łazience mam za słabe światło, dlatego zrobiłam zdjęcia w pokoju, podzieliłam je na dwie kategorie w świetle słonecznym blisko okna i w głębi pokoju przy dziennym świetle.
Tak, na zdjęciach jestem bez grama makijażu i widać idealnie moje wory pod oczami.

A) w świetle słonecznym blisko okna
na tym zdjęciu to wyszły już normalnie jak rudy-blond!!

nadal przy oknie, kiedy słońce zaszło za chmury
 B) w głębi pokoju przy dziennym świetle
Czy jest tu mądra głowa i widzi w składzie "podejrzanego" sprawcę efektu rozjaśnienia?? Nic oprócz tego fluidu nowego nie stosuję na włosy (zmieniłam jeszcze szampon, no ale, żeby szampon coś takiego zrobił, mało prawdopodobne...), dlatego sądzę, że to wynik jego działania zafundował mi ombre. Dziwne bardzo, bardzo dziwne, jeszcze ostatnio jak pisałam o tym fluidzie KLIK, to włosy nie były aż tak rozjaśnione. Już wtedy zauważyłam, że włosy są jaśniejsze, myślałam, że to przez słońce, dopiero dzisiaj przyrównanie końcówek z grzywką, pokazało jak bardzo końcówki mi się rozjaśniły.

16 komentarzy:

 1. To nie od żadnego fluidu ;) Takie rozjaśnienie końcówek jest normalne. Włos jest starszy, niszczy się, robi się jaśniejszy od słońca. Mam identycznie, a nie używam ani nie używałam nic na końcówki.

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam podobnie, mimo, że na końcówki nie nakładam nic innego, niż na całe włosy. Myślę, że to zwykłe rozjaśnienie od słońca, włosy przy głowie jeszcze go nie widziały, a końcówki naturalnie rozjaśniane słońcem masz już od dwóch lat, prawda? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak Natalia, od słońca włosy mi się zawsze rozjaśniały, ale nigdy do takiego stopnia. W pełnym słońcu wyglądają jak farbowane.

   Usuń
 3. Może to efekt działania słońca w połączeniu z fluidem

  OdpowiedzUsuń
 4. takie ombre jakby,zrób zdjęcie całych od tyłu może to fajne wygląda

  OdpowiedzUsuń
 5. ja mam ombre wiec nic takiego nigdy nie zuwazylam i dla mnie to jest co najmniej dziwne heheh :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Ech, na prawdę, czasami zastanawiam się, ile chemii pakują do produktów w dzisiejszych czasach. Być może, tak jak wspomniały dziewczyny, może to przez słońce+ ten produkt. Ale to i tak nie zmienia faktu, że to co najmniej dziwne. :(
  Mam nadzieję, że przez to nie masz jakichś dziwnych cudów z włosami? : )
  Shiina

  OdpowiedzUsuń
 7. Tyle filmików, zdjęć już obejrzałam z Twoim udziałem Mary, a nie zauważyłam, że masz zielone oczy niczym Harry Potter w książkach.
  Mi geny tego dnie dały. :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. aww jak mi miło :) kiedyś nosiłam soczewki z dodatkową powłoką zieloną, ludzie zatrzymywali mnie, żeby zrobić sobie ze mną zdjęcie :)

   Usuń
  2. a w tym fluidzie moze jest woda utleniona...

   Usuń

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...