niedziela, 18 maja 2014

Dzień po warsztatach -jak się czuję?

Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak się cieszę, że wcześniej codziennie ćwiczyłam przez 10 dni. Wcześniejsze treningi zaprocentowały formą i dzisiaj mam się całkiem nieźle.
Przyznaję siadanie, wstawanie, wchodzenie i schodzenie ze schodów nie jest moją ulubioną teraz czynnością , jednak  daję radę.
Wczoraj przed snem porozciągałam się 15 minut, jak tylko opublikuję ten wpis to odpalam sobie jogę z Jillian Michaels i przykleję kolejną gwiazdkę - woo-hoo!
 

A teraz zapowiedź ma mega ekstremalnie motywacyjny poniedziałek! do jutra dziewczyny!


4 komentarze:

 1. Podziwiam, że po takich warsztatach masz jeszcze dziś siłę na jogę z Jillian :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Wardęga!!!!! uwielbiam jego filmy na YT, szczęściara z Ciebie, że mogłaś go poznać!

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę, że kolejny weekend miałaś bardzo udany. Jaka Ty jesteś zacięta w ćwiczeniu, mimo tego, że dzień wcześniej byłaś na warsztatach Ewki, znalazłaś siłę na jogę - nieźle :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mogę powiedzieć tylko jedno-wow. Chyba też muszę wziąć się za siebie, bo ciągle przechodzę fazy typu: powinnaś ćwiczyć, będziesz zdrowa i silna, a za chwilę, nie musisz ćwiczyć, w końcu nie jesteś gruba, po co? Ech. Muszę coś z tym zrobić. :(
  Shiina

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...