poniedziałek, 30 grudnia 2013

Gwiezdna galaktyka na twoich paznokciach w niecałe 4 minuty.

Miła niespodzianka na koniec roku.
Lakier Miss Sporty to galaktyka gwiezdna zamknięta w słoiczku! Coś przepięknego. Głęboki niebieski kolor który mieni się niezwykle drobnymi drobinkami (niestety pomimo wielu prób nie uchwyciłam tego na zdjęciach, ale możecie wierzyć mi na słowo).
Ostrzeżenie
Ten kolor przykuwa uwagę, licz się z wieloma w twoim kierunku zaciekawionymi spojrzeniami innych, lekki make up podkreślający twoje naturalne piękno wskazany.


Nie wiem, który z tych numerów odnosi się do koloru.
Gdybyście miały problem ze znalezieniem lakieru to od spodu jest jeszcze numer 22.niedziela, 29 grudnia 2013

Postanowienia noworoczne 2014

Postanowienia noworoczne 2014 - czy Wy już swoje spisałyście?

Co roku.
Co roku zawsze robiłam listę kilku celów, które chcę osiągnąć. 
Co roku zawsze do nich podchodziłam po dobroci, z mniej lub bardziej satysfakcjonującym rezultatem końcowym.
Ten rok był dla mnie.... hmmm tego dowiecie się z najbliższego filmiku w ciągu najbliższych 72 h.

Własnie dlatego postanowiłam, że jeśli nie po dobroci to sposobem potraktuję swoje postanowienia noworoczne 2014. Plan na dziś przeczytać po trzy rozdziały z poniższych książek i stworzyć ogólną listę postanowień noworocznych, na jutro zaplanowałam rozpiskę szczegółową każdego z nich.2014 jestem na Ciebie gotowa! 

piątek, 20 grudnia 2013

Paznokcie na trzy różne okazje: impreza, biuro, kolacja Wigilijna

Pamiętacie promocje Rossmann, Hebe, Super-Pharm - 40% ja kupiłam sporo lakierów do paznokci i tuszy, nawet szarpnęłam się na eye-liner ( ba zrobiłam sobie nim kreskę do tego filmiku w całe 20 sekund, żeby tylko zdążyć przed zachodzącym słońcem- kręcenie w sztucznym świetle to katorga).

Każdy ma swój znak rozpoznawczy mocna kocia kreska eye-linerem, idealna linia brwi, czerwona szminka a ja lubię mieć pomalowane paznokcie. Twarz widzę jak popatrzę do lusterka, natomiast na paznokcie patrzę cały dzień, pracuję rękoma dlatego lubię mieć zadbane w żywych kolorach paznokcie. No lubię i już :D


Revlon lakiery kocham za trwałość i pędzelek (najlepszy na świecie), a po tych kilku tygodniach testów moje OPI poszły w dostawkę, co więcej przez ten pędzelek możliwe, że chwilowa odstawka wydłuży się w nieskończoność. Lakiery są świetne, długo się trzymają. Szczerze polecam w regularnej cenie są dostępne w zależności od rodzaju od 18,00 zł.Zapraszam na film z małym sprostowaniem, lakiery kupiłam w Hebe a nie jak mówię w filmie, że w Rossmannie.


Szczegółowy opis lakierów z nazwy i numerka :D

1) Impreza

Od lewej Revlon: nr 865 Sterling, nr 620 Bewitching, nr 097 Plum Seduction, nr 240 Impulsive, nr 471 Fashionista


wtorek, 17 grudnia 2013

Ulepszacze w jedzonku- sprawdź czy zjadasz kastoreum prościej wymaz z dupy bobra czy matę do jogi. Mniom !

Posłużmy się na chwilę Wikipedią:

Kastoreum (Castoreum) (Castoreum Extract) – wysuszony na czerwonobrązowy proszek strój bobrowy. Jest wydzieliną gruczołów bobra europejskiego (Castor fiber) oraz kanadyjskiego (Castor canadensis). Aromatycznym składnikiem tej substancji jest przede wszystkim kastoramina.

Stosowany w przemyśle perfumeryjnym do "zaokrąglenia" zapachu, oraz w przemyśle spożywczym jako "aromat naturalny". Dawniej stosowany wmedycynie jako panaceum.
Castoreum to żółtawa wydzielina gruczołów analnych bobra.

Ja kręcole, czym oni nas teraz żywią. A już myślałam, że moja nauczycielka od angielskiego z liceum była obleśna, kiedyś znalazłam jej obcięte paznokcie w swoim sprawdzianie ( tak takie traumatyczne, rzeczy miały miejsce w mojej młodości ) bleeh
Wracając do wydzielin gruczołów analnych bobra jak to ładnie ujęła Wiki. Jak znalazłam ten news????Jedząc fast food wcinamy matę, yeeeeeah :D

Na zakończenie radosna świąteczne piosenka całej rodziny  :) #XMAS JAMMIES
 

piątek, 6 grudnia 2013

Mikołajki + mini choinka Mary

3... 2.... 1.... No.. pochwalcie się Mary co to za prezenty dostałyście od Mikołaja.

Ja dostałam książkę, z koniczyną na okładce :) Aww zawiera mnóstwo badań nad mózgiem. Tak ja nadal jestem żądna wiedzy jak działają nasze półkule i im więcej wiem tym mam bardziej mieszane uczucia.

Zmieniając jednak temat na bardziej świąteczny.
TA DAM! Oto mój ulubiony świecznik ever bałwankowy-mikołaj.
Moja mini choineczka. W święta jestem zawsze w rozjazdach i wracam po nowym roku, a że choinka to mój ukochany symbol świąt, ubieram taką malutką zawsze na Mikołajki, żeby wydłużyć okres świąteczny. 
Mam wielki sentyment do moich ozdób- są takie przesłodkie (szczególnie misiek i pingwin na nartach), kupiłam je parę ładnych lat temu w US w środku upalnego lata za całego dolara.    
Woo-hoo czuję już ducha świąt!

Uciekam na kubek gorącego grzańca. 
LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...