poniedziałek, 2 stycznia 2012

Auć!! Jak mnie wszystko boli!!- wymówka #3

Kolejna wymówka, która powstrzymuje nas od regularnego i systematycznego ćwiczenia.
Auć!! Jak mnie wszystko boli!!
uuuu poćwiczyła bidulka i teraz wszystko ją boli?? Ojej... no cóż tak to bywa, gdy zasiedziałą osoba pójdzie pierwszy raz na siłownię albo poćwiczy w zaciszu swojego domu. Zakwasy na drugi dzień są murowane. Ledwo się ruszasz, ból jest przeszywający. Chcesz znać odpowiedź jaki jest najlepszy sposób na zakwasy? Kolejny trening-hahaha. Twoje ciało musi przyzwyczaić się do aktywności fizycznej zajmie mu to chwilkę, bądź cierpliwa i pamiętaj o dogłębnym rozciąganiu po ćwiczeniach - zakwasy będą dużo mniejsze:)Sprawy mają się inaczej z poważniejszymi chorobami: ból stawów albo zapalenie stawów powinno zawsze być konsultowane z lekarzem. Nie oznacza to, że nie możesz ćwiczyć, wręcz przeciwnie dobrze dobrany program pozwoli Ci zmniejszyć ból związany z twoimi dolegliwościami- idealny będzie aerobik w wodzie, podczas którego, stawy praktycznie są odciążone.
W przeprowadzonym niedawno badaniu stwierdzono, że  joga wpływa  na poprawę objawów bólu pleców bardziej niż tradycyjne metody leczenia; plus, ćwiczenia wzmacniają mięśnie, a to przekłada się na  kondycję twoich kości. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...