czwartek, 12 stycznia 2012

Gdy spada motywacja.

Rada od Denise Austin
Często na początku podjętych działań mamy ogromną motywację wierzymy w nasz z sukces, jednak przy chodzi czas, gdy mamy dość  ćwiczeń, czy przestrzegania diety. Co zrobić, aby przetrwać te chwilowe załamania, na to pytanie odpowie sama Denise Austin wieloletnia instruktorka fitnessu.

Spokojnie spadki motywacji są częste i normalne. Nie trzeba się nimi martwić, jest wiele sposobów,  żeby je przezwyciężyć. Zacznij ćwiczyć ze swoją  miłością, znajomymi i motywujcie się nawzajem. Upewnij się, że zmieniasz program ćwiczeń co jakiś czas aby Ci się nie znudził. Pamiętaj podkręć muzykę, ulubiony szybki kawałek podniesie Ci tętno i sprawi, że będziesz wykonywać ćwiczenia z radością Cokolwiek wybierzesz,  bądź cierpliwa i wypracuj rutynę, która będziesz podążać. W końcu twoja motywacja wróci, a wtedy brak motywacji z przed kilku dni będzie odległym wspomnieniem.

1 komentarz:

  1. Motywacja to tak naprawdę podstawa jakiegokolwiek treningu. Faktycznie, różnie z nią bywa, dlatego warto wiedzieć jak się skutecznie motywować. Czytałam niedawno świetny artykuł właśnie na temat efektywnej motywacji i polecam go każdemu, kto ma z nią problem:http://aktywnoscfizyczna.wordpress.com/2013/03/10/skuteczna-motywacja-do-cwiczen/ . Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...