środa, 15 lutego 2012

Dream Healther

NA KOŃCU OPIS SPEKTAKULARNYCH EFEKTÓW!

Zobaczymy co to cudo zdziała z moim ciałem. Tydzień temu była promocja na Grupon można było kupić karnet 26 wejść wart 419,- zł za 125,-zł zaoszczędzając 294,- zł :)
Zalety Wibracyjnego Spalacza Tłuszczu:
- niweluje cellulit
- spala wewnętrzną i podskórną tkankę tłuszczową
- wysmukla sylwetkę
- zmniejsza napięcie nerwowe i obniżą stres
- regeneruje chrząstki stawowe
- nie męczysz się podczas ćwiczeń


Dzisiaj byłam pierwszy raz i powiem szczerze, że czuję mięśnie łydek i ud, a to dobry znak- wiadomo. Do wykorzystania mam jeszcze 25 wejść, zamierzam chodzić codziennie mniej więcej o tej samej porze od poniedziałku do soboty. Kochany Dream Healther 16 marca oczekuję na widoczne efekty.
Oczywiście zrobię pełną dokumentację tych 26 dni.
Na dzień dzisiejszy 15 luty
ważę- 59kg
mierzę- 175cm- to się nie zmieni


obwód 1: 75 cm
odwód 2: 88cm
odwód 3: 92 cm
obwód uda prawego 54cm
obwód uda lewego 53cm

Krótko i na temat o Dream Healther- jest to wibracyjny spalacz tłuszczu. Pełny trening zajmuje od 10-15 minut.
"Dream Healther jako jedyne urządzenie z grupy biernego treningu wytwarza tzw. wibracje lipolstyczne i działa dwutorowo na ciało osoby poddanej zabiegowi.
Po pierwsze, rozgrzewa pokłady tłuszczu poprzez intensywną pracę ciała, na których jest on zgromadzony. Doprowadza tym samym do rozpadu komórek tłuszczowych i lipolizy.
Po drugie, sprawia, że bardzo intensywnie pracują wszystkie mięśnie, co powoduje efektywne spalanie nadmiaru tłuszczu z organizmu i ujędrnienie. Wszystko to dzieje się szybko, naturalnie i bez wysiłku fizycznego. Co ważne, urządzenie nie jest obciążeniem dla organizmu."
Osobiście trenuję 15 minut ( opis ćwiczeń pochodzi z oficjalnej strony Yasumi) :
-5 min pierwsze ćwiczenie- Rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z brzucha, bioder, pośladków i ud. Efekt Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie proste brzucha.
-5 min drugie ćwiczenie- rozstaw nogi tak, aby stopy znajdowały się na brzegach platformy wibrującej. Odchyl ciało raz w prawo raz w lewo. Stopy ułóż pod kątem około 20 stopni, zgodnie z kierunkiem ruchu tułowia. Efekt W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z bocznych partii brzucha, bioder, pośladków i ud. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie przednie i tylne ud, pośladków oraz mięśnie skośne brzucha.
-5 min trzecie ćwiczenie- Stojąc w rozkroku ugnij kolana, stopy skieruj lekko do wewnątrz. Efekt W tej pozycji najefektywniej spalana jest tkanka tłuszczowa z ud i łydek. Wzmocnione i ujędrnione zostają wszystkie mięśnie ud (proste, obszerne przyśrodkowe, dwugłowe) oraz mięśnie łydek (strzałkowe, piszczelowe i trójgłowe).
Kolejne dwa ćwiczenia są na górną partię mięśni ja ich nie wykonuję.
4 ćwiczenie- Ukucnij w przysiadzie przed urządzeniem i połóż dłonie rozstawione na szerokość ramion przykładając je do platformy wibrującej. Efekt W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion, przedramienia, szyi oraz górnej części grzbietu. Ponadto wzmocnione i ujędrnione zostają mięśnie piersiowe, górne grzbietowe oraz mięśnie przednie i tylne ramion i przedramienia.
5 ćwiczenie- Ukucnij przed urządzeniem w pozycji startowej z bloków. Dłonie połóż rozstawione na szerokość ramion i przenieś ciężar ciała do przodu. Efekt W tej pozycji najefektywniej zostaje spalana tkanka tłuszczowa z ramion i przedramienia, szyi oraz całego grzbietu.
PO 26 WEJŚCIACH Z KAŻDEGO OBWODU UBYŁO MI PO 3 CM, MIĘŚNIE PIĘKNIE SIĘ ZARYSOWAŁY, A CELLULIT TROCHĘ SIĘ ZMNIEJSZYŁ SKÓRA STAŁA SIĘ JĘDRNIEJSZA.
Zaznaczam, że chodząc na Dream Healther ćwiczyłam dodatkowo i starałam się zdrowo odżywiać, nie jadłam słodyczy, no może sporadycznie coś tak skubnęłam.
Od lipca znów się zapisałam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! To dla mnie ogromna motywacja, jednak komentarze nie związane z treścią wpisu będą usuwane.
Chcesz napisać do mnie prywatną wiadomość skontaktuj się ze mną przez facebook www.facebook.com/aktywnezyciemary

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...